Geniş Aile Komşu Kızı karakterleri
29/07/2019


Fragmanından yola çıkarsak, üçlemedeki en komik Geniş Aile filmi olmaya aday olan Geniş Aile Komşu Kızı filmi 2 Ağustos'ta vizyonda. İşte Geniş Aile Komşu Kızı filminin karakterleri.

1-Cevahir Kirişçi / Ufuk Özkan


2-Ulvi Mısırlıoğlu / Bülent Çolak


3-Kütük / Tolga Canbeyli


4-Muazzez Kirişçi - Muti / Mine Teber


5-Zeynep - Zeyzey / Rojda Demirer


6-Nebil / Emre Altuğ - Zeynep'in abisi Katip'in vasiyetiyle Zeynep'in evlenmek zorunda olduğu sosyopat bir karakter olarak ilk kez Geniş Aile kadrosunda yer alıyor. Seyirciye sürpriz olacak belli ki ama fragmandan gördüğümüz kadarıyla senarist ve üçüncü filmin yönetmeni Cüneyt İnay'ın şaşırtıcı bir kötü adam tasarladığını söyleyebiliriz.


7-Cevriye / Tuğçe Karabayır -- Senarist Cüney İnay'ın seyirciye büyük sürprizi. Ulvi'nin sevgilisi olarak seriye dahil olduğunu zannettiğimiz Tuğçe Karabayır, filmde göründüğü her karede seyirciyi kahkahaya boğmaya aday.


8-Bol eğlence vaat eden Geniş Aile Komşu Kızı 2 Ağustos'ta sinemalarda seyirciyle buluşacak. Filmin resmi Instagram sayfasında yayınlanan kamera arkası videolarda oyuncu Ufuk Özkan filmin bel altı esprilerden arındırılmış temiz bir aile komedisi olduğunu söyledi. 2 Ağustos'ta seyircinin yorumlarını hep beraber göreceğiz.