Kim Bu Aile filminden fragman yayınlandı
09/09/2022


Cengiz Bozkurt, Nurgül Yeşilçay, Onur Buldu, Ferit Aktuğ, Beste Kökdemir ve Doğan Can Sarıkaya’nın başrollerini paylaştığı Kim Bu Aile?'den fragman yayınlandı. Film, 7 Ekim'de vizyona girecek.

Daha önce Yol Arkadaşım ve Bayi Toplantısı gibi filmlere imza atan Bedran Güzel'in yönetmenliğini üstlendiği, önümüzdeki sinema sezonunun merakla beklenen yerli komedilerinden biri olan Kim Bu Aile?'den fragman yayınlandı.

CJ ENM’in Türkiye’deki ilk imza projesi olan Kim Bu Aile?, kariyerinin en önemli operasyonunda başarısız olunca açığa alınan ve kendisini bu duruma düşüren çeteyi gizlice takip edebilmek için devraldığı tavuk restoranında istemeden çok başarılı olan baş komiser Adem Haberdar ile operasyonda ona destek veren "aile"sinin eğlenceli hikâyesini anlatıyor.

Uyarlama senaryosunu Ali Erkan Ersezer’in kaleme aldığı Kim Bu Aile?'de, Cengiz Bozkurt ve Nurgül Yeşilçay'a Onur Buldu, Ferit Aktuğ, Beste Kökdemir, Doğan Can Sarıkaya, Altan Erkekli ve Fatih Al gibi birbirinden ünlü isimler eşlik ediyor. Film, 7 Ekim 2022 tarihinden itibaren sinema salonlarında izleyiciyle buluşacak.


1
Can Yaman
1 yeni haber
1 yeni yorum
IMDb'de 1. sırada.
2
Hande Erçel
1 yeni haber
IMDb'de 2. sırada.
3
Hazal Kaya
2 yeni haber
IMDb'de 4. sırada.
4
Kubilay Aka
5 yeni haber
5
Tuba Büyüküstün
1 yeni haber
IMDb'de 3. sırada.