Kesişme: İyi ki varsın Eren'e gişede büyük ilgi
02/01/2021


Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu edinen TRT Ortak Yapımı “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmi vizyona girdi. Film sinemada büyük ilgi görüyor.

Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu edinen TRT Ortak Yapımı “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filmi vizyonda.

Yapımcılığını Mustafa Uslu’nun üstlendiği film, şehit Eren Bülbül’ün doğum günü olan 1 Ocak’ta vizyona girdi.
Trabzon'un Maçka ilçesinde terör örgütü PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatlarının konu alan TRT Ortak Yapımı “Kesişme; İyi Ki Varsın Eren” ismiyle beyaz perdeye taşınacak Sinema filmi için seyirciler salonları doldurdu.

“Maçka’dan yükselen cesaret, feraset ve yiğitliğin sesi tüm dünyada yankılanacak”

11 Ağustos 2017 tarihinde şehit olan iki kahramanın hayatlarını konu alan “Kesişme; İyi Ki Varsın Eren”in üçüncü tanıtımını sosyal medya hesabından paylaşan TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı, “TRT ortak yapımı ‘Kesişme; İyi ki Varsın Eren’ sinema filmi, Şehidimiz Eren Bülbül’ün doğum günü olan 1 Ocak’ta vizyona giriyor. Maçka’dan yükselen cesaret, feraset ve yiğitliğin sesi tüm dünyada yankılanacak. Rahmet ve minnetle” ifadelerini kullandı.

Film, Eren Bülbül’ün doğum gününde 1 Ocak 2022’de vizyona giriyor.

İşte Eren'in fragmanı