"Müge", "Esra", "Zahide" film oluyor!
17/06/2021


Tüm dünyada sinemalar hızla açılırken Türkiye'de de yeni yapımlar için düğmeye basıldı. Sezonun iddialı komedi filmleri arasında yer almaya hazırlanan "Nalan" için hazırlıklar devam ediyor.

Tüm dünyada sinemalar hızla açılırken Türkiye'de de yeni yapımlar için düğmeye basıldı. Sezonun iddialı komedi filmleri arasında yer almaya hazırlanan ‘Nalan’ projesi için hazırlıklar devam ediyor. Başrollerinde; sinema ve televizyon izleyicisinin yakından tanıdığı Açelya Topaloğlu ile dijital platformlardaki içerikleri ile fenomen olan ve sevilen oyuncu Sergen Deveci’nin rol aldığı sinema filmi Nalan, sinema izleyicisine kahkaha dolu bir iki saat yaşatacak. Yapımcılığını Ertuğrul Fındık'ın, ortak yapımcılığını Eren Dişli’nin üstlendiği Two Yapım imzalı filmin oyuncu kadrosunda Berna Koraltürk, Bülent Alkış, Bahtiyar Engin, Birsen Dürülü, Taha Ünal ve Hünkar Nihal Konar yer alacak.

Fatih Mutlu’nın yazıp yönettiği filmin çekimlerine bu ay içinde başlanıyor. Tüm çekimleri İstanbul’da yapılacak olan filmin yıl sonunda sinema perdesinde izleyicisi ile buluşması hedefleniyor.

Filmin Konusu:
Sabah programlarının reyting rekortmeni sunucusu Nalan Kazak, bir kaza sonrası 2 yıl ara verdiği programına yeniden başlayacaktır. Bu ilk programa, Nalan’ın eski sevgilisi rap’çi Talat da katılmaktadır. Fakat canlı yayın başladıktan kısa bir süre sonra Nalan’da büyük bir gariplik belirir: Başarılı sunucu, soru sorulduğunda farkında olmadan düşündüğünün tersini söyleyen biri oluverir. Açken “tok”, mutluyken “üzgün” olduğunu anlatır... Övmek istediği birine hakaret eder, öfkelendiği zaman ağzından hoş sözler dökülür… Canlı yayında yaşanan bu krizden sonra kanaldan kovulan ve halk nazarında itibarı sıfırlanan Nalan; içinde bulunduğu tuhaf durumdan kurtulmak için; Talat’ın yanı sıra, ekip arkadaşları yönetmen Ece, doktor Dündar, din alimi İsa, aşçı Meral, YouTuber Sarper ve oyuncu Filiz’in desteğine ihtiyaç duyacaktır.